Нові моделі Marlin.

У 2019 компанія Trek рішуче змінила підхід до комплектації велосипедів сімейства Marlin, остаточно втративши інтерес до бюджетних велосипедів. Та й не пристало світовому лідеру виробляти велосипеди з одинарними ободами, бюджетними рамами і гальмами економ класу. Тепер, купуючи велосипед фірми Trek, покупець може бути впевнений, що одна тільки назва бренду гарантує не тільки супер дизайн, але і зручність, швидкість, надійність.

Коли в кінці 2018 ці велосипеди з'явилися на наших вулицях, дуже яскравий дизайн відразу звернув на себе увагу. Гранована рама, яскраві кольори і назва фірми величезними буквами не самий незвичайний дизайнерський хід, але запав у душу велолюбителів.

Але дизайнерський прорив-це найменша частина змін в новій лінійці. Велосипед отримав абсолютно нову раму. Перш за все звертає на себе увагу укорочений задній трикутник, завдяки чому велосипед легше долає підйоми, у всіх моделях гидролінія заднього гальма і троси перемикання передач заховані в раму. Гальма тепер гідравлічні на всіх моделях, а заднє гальмо захований всередину трикутника без адаптера, тому гальмівний каліпер захищений від зовнішніх впливів.

Для поліпшення керованості кермо велосипеда став ширше, а винос керма коротше. На велосипедах з маленькими розмірами рам гальмівні ручки вкорочені і адаптовані під дитячі пальці.

Зміни торкнулися навіть педалей-вони стали ще ширше і трохи тонше.

Жіночі моделі тепер інтегровані в чоловічу лінійку, повністю дублюють їх по обладнанню, але відрізняються округлою верхньою трубою рами і ніжними квітами.

Таким чином 2019 рік виявився для фірми Trek переломним. Конструктори оновленої лінійки Marlin ризикнули, піднявши рівень бюджетної лінійки по обладнанню, а, відповідно, і за ціною, але, як показав досвід передсезонних продажів, ризик виправданий, а попит на велосипеди цієї торгової марки істотно піднявся.