Велосипеди Ranger

Бренд Ranger - це відгалуження української компанії Comanche, що спеціалізується на виробництві велосипедів за доступними цінами і, в той же час, високій якості простих по функціоналу байків. Свою роботу Ranger почала ще в кінці 90-х років XX століття. Головним завданням організації стало залучення українців до велокультури та гірничого стилю велосипедного спорту. Зараз Ranger є лідером на українському ринку з виготовлення та продажу байків. Серед асортименту бренду кожен з українців зможе вибрати відповідний саме для нього тип велотранспорту.

Вузька лінійка бренду Ranger пропонує байки для підліткової та дорослої вікових категорій. Такий транспортний засіб не залишить байдужим початківців гірських велоспортсменів, а також такі моделі велосипедів ідеально підходять для тривалих подорожей по бездоріжжю і шосе.

В основному, для дорослих пропонуються велосипеди як з 26-ти дюймовими колесами, так і з новим стандартом - 27,5 "і 29".

Конструкція велосипеда складається з міцної алюмінієвої рами, а також навісного обладнання Shimano. Через високу жорсткість сталева основа рами допоможе уникнути неприємних відчуттів при наїзді на камінці.

Характеристика експлуатаційних якостей гарантує безпечне користування таким транспортним засобом через передбачену гальмівну систему V-Brake. Різні моделі бренду Ranger також мають такі переваги щодо спортивної їзди, як гальмівні зусилля, легка вага, а також відремонтувати велосипед можна самостійно всього лише за допомогою комплекту шестигранників. Велосипеди Ranger завжди зупиняються миттєво в потрібний момент.

Якщо Ви хочете придбати байк хорошої якості для звичайних прогулянок по пересіченій місцевості, але важливо, щоб ціна такого транспорту була більш бюджетної, то лінійка бренду Ranger саме для Вас.

Шукаєте, де купити велосипед нормальної якості але лякають ціни? Зверніть увагу на моделі торгової марки Ranger. Сьогодні вони користуються неймовірною популярністю у велосипедистів України. Головна перевага байків Ranger - їх універсальність. Велосипеди здатні пересуватися по будь-яких дорогах, адже вади шляху чудово компенсують передній і задній амортизатори.

В інтернет магазині «Велопарк» Ви зможете побачити широкий асортимент лінійки Ranger і придбати собі найбільш підходящу модель за вигідними цінами.