Велосипеди Giant. Лідер інновацій, лідер продажів.

Всесвітньо відомий бренд Giant представляє собою найбільшу організацію по виробництву велосипедів. Giant займається не тільки збиранням і випуском високоякісних велосипедів, а й виготовляє сучасні комплектуючі.

Компанія була заснована в 1972 році на Тайвані і спочатку не була такою популярною. Вона займалася складанням байків з деталей інших брендів, більше половини з яких були найбільш відомі в світі, але всього за 8 років Giant стала однією з трьох світових лідерів з виробництва велосипедів.

Попит на велосипеди цього бренду різко піднявся, і вже в середині вісімдесятих років новий президент концерну Б. Остін ініціював запуск власної лінійки транспортних засобів. А ще через вісім років компанія змогла реалізувати понад 5 мільйонів байків.

Популярність продукції бренду Giant була виправданою, адже виробник, в першу чергу, орієнтувався на високу міцність, надійність, практичність і досить бюджетну ціну для велосипедів.

Засновники Giant були інженерами і виробниками, тому, розуміючи свої сильні сторони, вони запустили виробництво мотоциклів для того, щоб велоспорт став більш доступним для людей і зміг приносити їм радість. При своїй роботі засновники керувалися такими важливими принципами, як майстерність, натхнення та інновації.

Спочатку виробники займалися випуском високоякісних легких рам, які виготовлялися з алюмінієвого сплаву. Саме хороша якість і доступна ціна дозволили людям дізнатися про велоспорт з іншого боку. З того часу компанія Giant неодноразово відкривала і вводила інновації у виробництво велосипедів з алюмінію і композитних матеріалів.

Cadex 980C - це одна з моделей бренду Giant, що представляла перший доступний композитний велосипед, який трансформував уявлення про шосейних байків за допомогою технології Compact Road.

Серед гірських велосипедів система амортизації Maestro вивела роботу підвіски для їзди по бездоріжжю або змагань з маунтинбайку на якісно новий рівень.

Компанія має більше 12 000 партнерів, які займаються роздрібною торгівлею по всьому світу. Завдяки такій співпраці Giant змогла здійснити свою мету, викликаючи тягу до пригод у велосипедистів будь-якого рівня: від гонщиків до любителів.

Велосипеди Giant перемагають на чемпіонатах Світу та Гранд-турах, отримуючи велику кількість нагород завдяки технічним новинкам.

Компанія володіє величезною кількістю власних заводів, які займаються виробництвом велосипедів таких брендів як TREK, Garry Fisher, Colnago, Specialized і багатьох інших. Велосипеди Giant - це найсучасніші технології і висока якість. Розробки бренду не закінчувалися на геометріях рам, а розвивалися до високоефективних підвісок, а також Giant запатентував алюмінієвий сплав AluxX і унікальну технологію ручного зварювання. База професійних інженерів і співробітництво з провідними гонщиками допомагає Giant випускати одні з кращих в світі велосипедів, в величезному асортименті, як під своєю маркою, так і під замовлення інших світових брендів.

В асортименті інтернет магазину Велопарк є не тільки моделі бюджетного класу від бренду Giant, можна придбати велосипеди і для професійних гонщиків. Модельний ряд бренду включає всі існуючі види байків, серед яких гоночні, шосейні, гібридні, прогулянкові велосипеди, а також транспортні засоби для жінок, дітей і підлітків.

Перевагою є те, що в модельному ряді є досить багато варіантів для початківців, а також для професійних велогонщиків. Також важливо згадати, що зараз компанія Giant є спонсором найбільших світових велогонок.