Giant.

Компанія Giant розпочала свою історію в 1972, коли на невеликій мануфактурі по збірці велосипедів для різних брендів вирішили випускати власні велосипеди. У цей час з'являються велосипеди на алюмінієвих трубах, але собівартість таких велосипедів була велика і такі велосипеди знаходяться в категорії елітних. GIANT Manufacturing Co робить такі велосипеди доступними за ціною і це приносить фірмі успіх.Через 8 років фірма Giant стала найбільшою на Тайвані в сфері виробництва велосипедів і на сьогоднішній день, купити велосипед цієї фірми можна в Києві від офіційного дилера. Компанія витрачає величезні кошти на інновації, ризикує і отримує несподівані результати. Так успіхом увінчалися розробки у виготовленні карбонових і композитних рам. Широкий модельний ряд і грамотний маркетинг виводить GIANT Manufacturing Co в лідери велосипедобудування. На кожному континенті розробляються лінійки велосипедів в прив'язці до потреб відповідних регіонів. В результаті ще в 80-х роках минулого століття GIANT б'є безліч рекордів, пов'язаних з виробництвом велосипедів. Потужні виробничі потужності і дешева робоча сила робить GIANT привабливою для найвідоміших велосипедних брендів, в результаті сьогодні на заводах GIANT випускається більше половини велосипедів світових брендів. А сама компанія GIANT славиться унікальним модельним рядом велосипедів, де враховуються найрізноманітніші вимоги покупців і висока якість за прийнятні гроші.

У нашому магазині Велопарк, який знаходиться в Києві, ви можете вибрати і купити велосипед від виробника Giant.

Всесвітньо відома компанія Giant не перестає радувати своїх шанувальників новинками. У нинішньому 2019 році вона представила нову колекцію велосипедів. Зміни торкнулися всього модельного ряду - розробники байків піднесли приємні сюрпризи і чоловікам, і жінкам, і дітям.

Велосипед Giant - 2019: основні новинки

Велосипеди з розміром коліс 27,5 ". Новий стандарт в лінійці моделей компанії Giant! Це золота середина між найнерамі з 29-дюймовими колесами і тими що йдуть у небуття велобайки з колесами 26 ". Останні моделі поєднують в собі такі переваги, як мобільність, керованість і прохідність.

Жіноча лінійка велосипедів Liv. Тепер кожна дівчина може без проблем вибрати велосипед Giant, який підходить їй найкраще. Компанія зібрала всі жіночі моделі воєдино і створила новий бренд під назвою Liv. Над розробкою байків для прекрасної половини людства працює цілий штат фахівців, який пропонує товари, повністю задовольняють всі потреби милих дам.

Для самих маленьких велосипедистів. В цьому році компанія надала ще більше приводів батькам порадувати своїх чад. Нові дитячі елобайки дуже зручні, міцні і неймовірно стильні. Колеса 24 ", добре працююча передня вилка, 7 швидкостей - дитячий велосипед Giant обов'язково призведе в захват і хлопчика, і дівчинку.

Компанія Giant пропонує найкращі велосипеди, які можуть поххизуватися новітніми якісними компонентами, сучасним зовнішнім виглядом і чудовими їздовими характеристиками.

Фахівці магазину велосипедів «Велопарк» завжди готові надати допомогу в підборі моделі байка і візьмуть на себе всі турботи по доставці товару до вашого міста.