Дитячі велосипеди Comanche в Києві.

Вибираючи велосипед для своєї дитини, батьки побоюються, що дитина швидко виросте, велосипед буде простоювати, таким чином гроші будуть витрачені даремно. Однак, якщо купити неякісний дешевий велосипед, дитина взагалі навряд чи буде на ньому кататися, та й така техніка просто небезпечна в експлуатації. Дитячі велосипеди Comanche (Команч) - це розумне поєднання високої якості та розумної ціни. У лінійці дитячих велосипедів Comanche є моделі для дітей будь-якого віку, для хлопчиків і дівчаток.

Для дітей 3-6 років пропонуються велосипеди з колесами 16 ". Дуже важливо для самих маленьких щоб велосипед був легким на хід (а не його мала вага) адже у дітей ще дуже слабкі ніжки. Також важливо, щоб бічні колеса були надійні і витримували круті віражі без падінь.

Для дітей 5-8 років зазвичай вибирають велосипеди з колесами 20 ". У фірми Comanche (Команч) такі одношвидкісні велосипеди з ножним гальмом в комплекті мають бічні колеса - це дуже зручно, якщо дитина велика, а кататися на двоколісному велосипеді ще не вміє. Такі велосипеди зібрані на алюмінієвій рамі-тому вони легкі і накатисті.

Першокласникам найкраще купити велосипед з колесами 24 ". Вибір таких велосипедів найбільший і діапазон цін також вражає. Якщо хочеться велосипед дешевше можна зупинити свій вибір на сталевому Comanche Pony. Трохи доплативши, у вас є можливість придбати алюмінієві Comanche Indigo FS, Comanche Pony Comp. Найдорожчий з дитячих велосипедів Comanche Areco має дуже легку раму і колеса на двохстінних ободах.

Найбільший з велосипедів на колесах 24 "Comanche Indigo DS. Цей велосипед має як передню, так і задню амортизацію. Завдяки задньому амортизатору рама велосипеда значно збільшена і на такому велосипеді дитина буде себе впевнено почувати до 12 років. А для того, що вибрати і швидко купити дитячий велосипед, заходьте в наш магазин Велопарк в Києві.