Велосипедні покришки.

Сучасні магазини зараз пропонують купити на вибір величезну кількість покришок: багато брендів, неймовірне розмаїття моделей, всі розміри: 20 24 26 27.5 28 29. Як визначити, яка модель буде найкращою для вашого велосипеда?

Не завжди велосипедні покришки дорогих моделей підходять для будь-якого велосипеда. Перш ніж купити покришку, необхідно визначити яку ширину зможе утримати обід колеса. Якщо обід стандартної ширини, широка покришка роздується і буде розрізана ободом, тому не варто захоплюватися пошуком широкої покришки для підвищення прохідності велосипеда.

Дешеві покришки мають ряд недоліків, які серйозно впливають на хід велосипеда. Вони важкі і не дуже рівні, через що бити буде навіть ідеально рівне колесо. Однак, якщо у вас дешевий велосипед, можна заощадити, головне, щоб покришки були без запаху (запах означає, що в покришці міститися добавки, які небезпечні для здоров'я). Якщо, скажімо, велосипед на сталевій рамі, йому все одно не розігнатися до такої міри, щоб відчути різницю в якості покришок.

Існує поширена помилка, що, чим дорожча покришка, тим вона довше служить. Досить взяти в руки дешеву і дорогу кроскантрійні покришки і ви відразу помітите, що дорога покришка не тільки легка, але і дуже тонка. Служити вони будуть приблизно однаковий час, але хороша покришка буде жити яскравіше.

Велопокришка Maxxis.

Maxxis International компанія, яка більше 45 років виробляє і вдосконалює технології виробництва велосипедних покришок. Почавши з невеликого виробництва на Тайвані, компанія сьогодні є світовим лідером у виробництві покришок для всіх транспортних засобів (розміри покришок: 20 24 26 27.5 28 29). На будь-яких великих змаганнях можна побачити велосипеди на покришках Maxxis. Саме тут продукція проходить тестування і ставляться завдання на майбутнє. Фірма активно спонсорує спорт високих досягнень і пропонує велосипедні покришки професійним гонщикам. Це дає прекрасний результат-величезна кількість переможців і призерів Чемпіонатів світу та Олімпійських ігор показали свої високі результати завдяки шинам Maxxis.