Велосипеди Trek-це швидкість, комфорт і надійність.

Велосипеди американського виробника Trek користуються попитом у всьому світі, експортуються в більш ніж 90 країн. Компанія була заснована в 1976 році в якості невеликого підприємства, що спеціалізується на виготовленні рам для велосипедів. Протягом декількох років виробництво повністю модернізували, запустивши першу серію фірмового вело-транспорту. Велосипеди Trek досить швидко стали популярними, що сталося не випадково. Кожна модель, протестована на практиці, показала високі експлуатаційні властивості, надійність комплектуючих, плавність ходу і практичність.

Незалежно від стилю катання і моделі кожен велосипед Trek має наступні переваги:

невелика вага;

продумана до дрібниць конструкція;

високоякісні деталі.

Додатковою перевагою є цілком доступна вартість в порівнянні з аналогами інших брендів. Велосипед Trek можна придбати за невисокою ціною і, до того ж, з довічною гарантією від виробника на раму.

Важливим є широкий модельний ряд. Компанія орієнтована на всі сегменти споживачів, тому підібрати підходящий велосипед Trek буде неважко навіть вимогливому клієнтові. У лінійці присутні байки для дівчат і дітей, чоловічі велосипеди, професійні гоночні моделі. На українському ринку популярність завоювали наступні види байків за призначенням:

гірські;

шосейні;

міські.

Також варто відзначити різноманіття дизайнерських рішень в оформленні велосипедів. У лінійці виробника представлені барвисті стильні моделі, які виглядають ефективно при будь-яких обставинах.

Велосипеди від американського виробника Trek призначені для тих, хто захоплюється швидкісною шосейною їздою та водночас цінить переваги комфорту й універсальності міського велосипеда.

Багато моделей байка такого типу призначені для категорії Fitnes, що наразі дуже популярно серед покупців. Такий велосипед ідеально підходить і для спортивних тренувань, комфортний для поїздок на роботу та просто чудовий варіант для прогулянок парком.

Конструкція Trek передбачає карбонову вилку,

трансмісію з широким діапазоном швидкостей рівня, гідравлічні дискові гальма з стандартом кріплення, ободи, готові до безкамерного використання, передня пола вісь 12 мм, наявність кріплень для багажника, крил та фляг.

Серед різноманіття моделей велосипедів Trek варто орієнтуватись, в першу чергу, на стиль Вашого катання та на габарити байка, адже розрізняють розміри велосипедів в залежності від зросту власника:

М (17,5" ) - для зросту 164-177 см.

L ( 20" ) - для зросту 174-187 см.

XL (22,5" ) - для зросту 185-197 см.

В інтернет магазині Велопарк Ви зможете купити потрібну Вам модель велосипеда за оптимальними цінами, а головне з гарантією якості та довгостроковістю служби. А якщо Ви ще не визначилися із моделлю байка, тоді консультанти нашого інтернет магазину з радістю допоможуть Вам у цьому. Переходьте за посиланням та станьте щасливими власниками свого двоколісного транспорту.