Велосипед для прогулянок по місту

Якщо Ви зібралися придбати велосипед для прогулянок по місту або заміських поїздок, але це здається Вам занадто складним вибором через велику кількість моделей, видів і виробників байків, то ми постараємося пояснити на що в першу чергу слід звернути увагу і за якими критеріями варто вибирати .

Перш за все важливо з'ясувати для яких цілей Ви купуєте велосипед, наприклад, для пересування по дачних дорогах, лісовими стежками або міськими парками.

Потрібно враховувати і такі важливі критерії вибору, як передбачувана вартість байка, його гарантія якості і загальна вага. Досвідом доведено, що вибравши хорошого виробника Ви анітрохи не пошкодуєте, адже якість продукції буде відповідною і Вам не доведеться після трьох місяців використання нести його в ремонт.

Якщо місцевість, де Ви плануєте їздити, буде рівною і плоскою, то можна вибрати модель велосипеда і без перемикача швидкостей, вона буде більш бюджетної і простою. А у випадку, якщо на дорогах є перепади висот, то без перемикача з трьома або сім'ю швидкостями не обійтися.

Велосипеди з колесами діаметром в 28 дюймів легше їдуть в порівнянні з 26-дюймовими.

Для велосипедів, які призначені для прогулянок по місту рекомендуємо вибирати слікові або полуслікові покришки, тобто такі, що мають не дуже виражений малюнок на протекторі, але не зовсім «лисі». Наявність невеликого протектора допоможе впевнено гальмувати навіть під час дощу.

На міському типі велосипедів повинен передбачатися гальмо хоча б на задньому колесі або відразу на двох. Дискові гальма, а тим більше наворочені гідравлічні в умовах міської їзди - надмірність, досить звичайних ободних.

Деякі велосипеди мають самі елементарні ножні гальма.

У тому випадку, якщо у Вашій місцевості дорожнє покриття не дуже рівне і Ваш маршрут буде проходити через ями і бордюри, тоді відмінним варіантом в таких випадках стане так званий гібрид. Він характеризується великими але не широкими колесами, має комфортну посадку, амортизаційну вилку, а також перемикач швидкості переднього і заднього типу.

Крім прогулянок по місту з низькоякісним покриттям, такий велосипед підійде для участі в велосипедних походах - навіть багатоденних подорожах по лісових дорогах.

Якщо ви не збираєтеся кататися довше години, плануєте розслаблено їздити по місту і не виїжджати на далекі відстані, вибирайте м'які широкі сідла, спробуйте гелеві варіанти - з такими сидіннями вам буде максимально комфортно.

В інтернет магазині Велопарк є великий асортимент велосипедів міського типу, які користуються активно популярністю серед наших клієнтів, адже мають безсумнівну якість, а також невисоку ціну. Звертайтеся до консультантів "Велопарк", щоб вибрати найбільш необхідну саме Вам модель двоколісного друга для міських прогулянок.