Ремонт гірських лиж і сноубордів в Києві.

Ця стаття буде корисна тим любителям гірськолижного відпочинку, хто чесний відноситься до цього захоплення, мають своє обладнання і розуміють, що від якості спорядження залежить успіх такої довгоочікуваної поїздки в гори. Купивши нові лижі, багато хто вважає, що тепер як мінімум років 10 можна насолоджуватися катанням, адже виробники вже про все подбали. Для багатьох це буде відкриттям, але змащувати ковзаючу поверхню і заточувати канти необхідно перед кожною поїздкою. Це відразу оцінить лижник, обслужив лижі після тривалої експлуатації, адже ми навіть не помічаємо, як повільно тупятся канти і стирається мастило зі скользяка.

Що вдає із себе фізична сторона процесу ковзання? Поверхня, що ковзає лижі-це графіт. Цей матеріал сам непогано ковзає по снігу, але сніг, який, володіючи всіма властивостями води, за допомогою поверхневого натягу, притягує лижу до себе, перешкоджаючи розвитку швидкості. Для поліпшення ковзання ми використовуємо парафін, який, входячи в структуру скользяка, не дає снігу перешкоджати ковзанню, як масло, яке ми додаємо в механізми машин.

Парафін підігрівається і наноситься на лижу в рідкому стані. Після застигання, за допомогою спеціальної цикли, парафін повністю видаляється, оскільки сам парафін діє як гальмо, а, входячи в структуру графіту, робить його жирним, стійким до води. На цьому етапі починається сама кропітка робота. За допомогою щіток різної жорсткості поверхню лижі ретельно полірується, спеціальними ганчірочками усувається парафінова пил - і скользяк готовий.

Перед процедурою мастила ми проводимо заливку подряпин за допомогою розпеченого графіту. При цьому особливу увагу приділяємо видалення зайвого графіту і полірування площині.

Для заточки кантів ми використовуємо кілька видів напилків і шаблони для отримання остого кута (88 °). Нещодавно в нашій майстерні з'явилася фреза, за допомогою якої кант стає гострим, як лезо.

Вартість послуг

Заточка кантів гірських лиж / сноубордів вручну 150 грн
Ремонт подряпин і вм'ятин ковзної поверхні, розшарувань, от 100 грн
Нанесення парафіну на гірські лижі / сноуборд з поліруванням 150 грн
Чистка ковзної поверхні лиж та сноуборду від парафіну 80 грн
Консервація ковзної поверхні лиж і сноуборду (сервіс для подальшого зберігання спорядження в міжсезоння)
100 грн
Установка кріплень на гірські лижі (Свердління) 100 грн
комплексне обслуговування от 300 грн.*

На сайті velopark.com.ua ви можете замовити послуги з обслуговування та відновлення обладнання для зимового сезону. Досвідчені фахівці компанії готові допомогти в реставрації гірських лиж і дощок, адже від стану їх поверхні залежить якість ковзання і безпеку їзди. Фахівці використовують в роботі виключно якісні матеріали, що дозволяють добитися бездоганного результату.

Спектр послуг, що надаються

Зв'язавшись з фахівцями нашої компанії за вказаною на сайті номером телефону, ви можете замовити наступні послуги з обслуговування та ремонту лиж на Лівому березі Києва:

 • видалення подряпин;
 • шліфування ковзної поверхні;
 • ручна або механічна заточка канта;
 • установка лижних кріплень;
 • обробка парафіном;
 • консервація обладнання для подальшого зберігання;
 • комплексна підготовка до лижного сезону.

Останнім часом на території України набирає популярність сноубординг, тому ми також готові відновити вашу дошку і допомогти в її підготовці до сезону. Щоб отримати дійсно якісні послуги за доступною для українського споживача ціною, досить під'їхати в нашу майстерню в Києві, на Лівий берег. Також ми готові взяти на себе питання транспортування вашого обладнання в межах столиці.

Часті поломки гірськолижного обладнання

Любителі катання на лижах і сноубордах досить часто стикаються з такими проблемами, усунути які можна в нашій майстерні:

 • розшарування і ушкодження різного ступеня;
 • недостатнє ковзання;
 • хороше зчеплення на поворотах;
 • поломка кріпильних ременів на лижах;
 • різноманітні пошкодження канта.

Також не варто забувати, що активно використовується гірниче обладнання потребує регулярного обслуговування, яке включає в себе щомісячне нанесення парафіну і заточку кантів. Київ - місто активних і цілеспрямованих людей, які люблять активний відпочинок, незалежно від сезону. У нашій майстерні ви отримаєте якісні послуги з обслуговування гірничого обладнання, яке порадує вас своєю надійністю і повною готовністю до експлуатації.

Для зв'язку з нашими майстрами та отримання кваліфікованої консультації достатньо зателефонувати за вказаним на сайті velopark.com.ua номером телефону. Ми завжди готові відповісти на ваші запитання і допомогти у вирішенні проблем, що виникли з гірським обладнанням.