Прокат сноуборду в Києві.

Ви зібралися покататися на сноуборді, а обладнання свого немає? Не біда. Оренду сноубордів взимку можна зустріти на будь-якому курорті. Однак не завжди орендувати комфортно за місцем катання: зазвичай доводиться стояти в черзі, обладнання не першої свіжості, та й ціни захмарні.

Наш прокат сноубордів знаходиться в Деснянскому районі Києва й до найближчої гірки далеченько. Але нам є чим зацікавити своих клієнтів. Якщо Вы мешканець Деснянського району Киева, аренда сноуборда дуже вигідна в нашому магазині, адже приємно вибрати добре спорядження у себе біля будинку не поспішаючи, в теплі, де є хороший вибір, а здати також не поспішаючи, оскільки оренда не погодинна, а на весь день (або ніч, якщо ви берете борд на нічне катання).

Чому варто вибрати саме нас?

Пунктів прокату сноубордів дуже багато в кожному районі, конкуренція висока і необхідно постійно змінюватися на краще для того щоб заслужити довіру клієнтів. В несезон ми не припиняємо роботу з удосконалення прокатного спорядження: закуповуємо нові комплекти, заточуємо канти і парафінимо скользяк, споруджуємо нові конструкції для прокатного пункту. Чим же ми відрізняємося від своїх конкурентів?

  • • в прокат ми ставимо нове обладнання з прилавка, а продаємо його, коли воно стає непридатним для використання
  • • при поїздці на гірськолижний курорт не рахуємо дні в дорозі, беремо плату тільки за катання
  • • постійним клієнтам знижки і пільгові умови внесення застав
  • • індивідуальне заточення і парафинування для тривалих поїздок
  • • є в прокаті дитячі комплети і екстремально великі розміри

Для прокату бажано використовувати спеціальне прокатне обладнання (сноуборди, черевики, кріплення). Борд повинен мати антивандальне покриття, посилені канти, бути оснащений бамперами. Ви повинні бути впевнені в надійності борду, який бачите вперше, і відповідальність за це лежить на нас. Черевики повинні бути жорсткими і не промокати. Прокатні кріплення повинні міняти регулювання кута розвороту ноги без інструменту (налаштування часто відбувається прямо на схилі).

Крім безпосередньо прокатного спорядження для поїздки необхідні сноубордичний одяг, шолом, маска, рукавички. Все це також можна орендувати в нашому магазині.

Яка застава і умови оренди сноубордичного спорядження?

У заставу приймається документ (права, паспорт, закордонний паспорт) плюс 500 грн. або, якщо немає документа, повна вартість обладнання. Ціна прокату сноубордичного комплекту 150 грн. в день (якщо обладнання береться в поїздку, дні проведені в дорозі не оплачуються).

Зверніться в наш прокат сноубордів в Києві в магазині Велопарк, я впевнений, Ви станете нашим постійним клієнтом.