Правила прокату лижного спорядження в Києві:

  1. Видача спортивного спорядження можлива і на один, і на кілька днів. Повернення проводиться до 11 годин. У разі виникнення затримки, автоматично нараховується оплата за наступну добу.
  2. Вартість прокату за один день становить від 10 (палиці) до 130 (сноуборд) грн. і залежить від типу і кількості спортінвентарю. Детальні розцінки дивіться на цій сторінці нижче.
  3. Для отримання спорядження необхідно залишити в заставу один з документів: посвідчення водія, техпаспорт, внутрішній паспорт або закордонний паспорт, а також внести 50 $. Інший варіант, якщо ви не хочете надавати документи - внести повну вартість орендованого обладнання.
  4. У разі пошкодження вами лижного спорядження, ви зобов'язані сплатити вартість несправної частини спортінвентарю

Якщо Вас цікавить, скільки коштує прокат гірських лиж і сноубордів, то з усіх питань, що стосуються прокату зимового спорядження, звертайтесь за телефоном в Києві: (097) 552-77-25, (063) 438-78-40, (067) 737 -35-84

Оренда лиж - як оформити?

Взимку так хочеться зайнятися спортом, але не завжди є можливість купити відповідне спорядження. Звичайно ж, такі покупки можна робити заздалегідь, в період міжсезоння зазвичай діють знижки. Але слід врахувати, що не всі лижі або сноуборд відразу підійдуть, що відпочинок з ними буде комфортним.

Прекрасним варіантом стане оренда гірських або бігових лиж. Досить звернутися в прокат, щоб підібрати відповідне за розміром і рівнем комфортності лижне обладнання. В такому випадку можна міняти гірськолижне оснащення хоч щодня до тих пір, поки не буде підібраний оптимальний варіант.

Чому вигідно орендувати спорядження в магазині Велопарк?

У пункті прокату сноубордів і лиж можна підібрати моделі, точно підходять за розміром, представлена велика кількість навіть дитячих виробів. Фахівці виконають повну настройку, з урахуванням навичок лижника або сноубордиста. Магазин надає в оренду тільки якісне обладнання, яке експлуатується не більше двох років. Перед тим, як починається сезон, весь інвентар ретельно готується, виконується:


  • заливка подряпин;
  • заточка кантів;
  • нанесення парафіну;
  • установка кріплень;
  • полірування.При необхідності спорядження можна замінити, поки не буде підібраний ідеальний варіант. Крім того, прокат - прекрасний варіант для вибору моделі лиж або сноуборда, які в майбутньому можна купити. Якщо орендувати обладнання, не потрібно буде замислюватися про те, де його зберігати в період міжсезоння, як виконувати догляд за ним.

У магазині Velopark можна орендувати індивідуальні та прокатні комплекти. Спорядження, спеціально призначене для здачі в оренду, зазвичай не продається. Візуально такі лижі можна відрізнити по рифленою структурою лицьовій поверхні, що необхідно для приховування подряпин. На ковзаючу поверхню графіт наноситься більш товстим шаром, в результаті чого спорядження стає більш жорстким. Ширина прокатних черевиків - більше, ніж у індивідуальних, так як вони мають велику кількість налаштувань.

Як оформити оренду?

У магазині Велопарк можна орендувати спорядження в будь-який день тижня. Причому можна оформити оренду навіть при виїзді за кордон, при цьому вартість буде налічуватися тільки на ті дні, в які буде відбуватися катання, період транспортування до уваги береться. Напрокат можна взяти обладнання, випущене відомими брендами, ціна при цьому по кишені кожному.

У магазині Velopark можна не тільки купити, але і взяти в оренду за прийнятною ціною бігові та гірські лижі, сноуборди, оснащення для фрірайду, дорослі і дитячі моделі, для цього достатньо звернутися в пункт прокату в місті Київ, добиратися до нього зручно з будь-якого району : Лівий берег, Оболонь, Троєщина, Петрівка, Дарниця. Слід враховувати, що знадобиться внесення заставної суми. У разі пошкодження спорядження клієнт оплачує його вартість. Всі ціни вказані на сайті. Якщо є питання, завжди є можливість зв'язатися по телефону з менеджером.