Прокат гірських лиж і сноубордів.

Гірськолижний сезон 2020-2021 не за горами. Велика частина прихильників зимового відпочинку вже встигли вибрати курорт, забронювати місця в готелях, домовитися з начальством про відпустку, і залишилася дрібниця - вибратигірськолижне спорядження. Прокат лиж зараз добре розвинений на всіх курортах, і можна вибрати собі гірськолижне спорядження будь-якого рівня. Однак не варто забувати, що в високий сезон занадто багато туристів на курортах, і, відповідно, запрокатом гірських лиж і сноубордів шикуються довгі черги. Наш гірськолижний прокат розташовується в Києві і нам складно конкурувати з прокатами на курортах. Однак і у нас є деякі козирі, щоб переконати брати лижі та сноуборди в прокат у нас.

Взявши гірськолижне спорядження у нас, ви завчасно обираєте кращі а головне, при приїзді на курорт вам немає необхідності витрачати час на вибір гірськолижного спорядження, і ви не пропустите можливість в перший день покататися по жаданому вельвету.

Наш магазин «Велопарк»пропонує любителям гірських лиж та сноубордів заздалегідь подбати про прокат гірських лиж і сноубордів і забронювати краще гірськолижне або сноуборд спорядження. Багато хто мені не повірить, але поганим гірськолижним спорядженням можна запросто зіпсувати собі довгоочікувану подорож. Якість гірських лиж має два аспекти - клас і якість підготовки. Підготовлені лижі чи ні перевірити легко - гостроту канта можна оцінити на дотик, а наявність мастила за допомогою декількох крапель води (якщо краплі скочуються швидко і до кінця, значить, лижі змащені добре). Набагато складніше оцінити рівень лиж. Зазвичай пункти прокату ділять лижі за категоріями. Як правило, середня категорія оптимальна для всіх-саме таких лиж в нашому прокаті більшість, лижі верхнього рівня подарують незабутні відчуття, але вони підійдуть тільки досвідченим лижникам, а лижі низького класу - це для початківців. У свою чергу лижі високого класу продемонструвати свої найкращі якості зможуть товлько в тому випадку, якщо вони якісно змащені і заточені. Перевірити це можливо тільки безпосередньо на схилі. Тому багато що тут залежить від порядності гірськолижного прокату. Ми цінуємо свою репутацію і ви можете бути впевнені, що платите рівно стільки, сколькі отримуєте.

Половина нашого асортименту - це лижі поточного і минулого сезонів. Крім того, якість нашого прокату лиж гарантується суворими умовами застави. Далеко не всі готові в заставу за лижі залишити паспорт і 1000 грн, але з тих пір, як ми перейшли на такі умови, люди більш відповідально стали відноситься до гірськолижного інвентарю. Ми ретельно підготувалися до нового сезону і з нетерпінням чекаємо вас у себе.

Бажаємо вам вдалого відпочинку!