Прокат лиж: якісно, недорого, зручно.

При плануванні поїздки на гірськолижний курорт ми ретельно плануємо бюджет нашої подорожі, при цьому питання вибору лиж здається не найголовнішим і тут хочеться заощадити. Перший варіант-купити щось вживане або взяти у друзів. У першому випадку легко нарватися на низьку якість обладнання і зіпсувати довгоочікуваний відпочинок. В іншому-можна зіпсувати обладнання, а разом з тим і хороші відносини. На виручку готові прийти пункти прокату. Але як вибрати прокат якісний і недорогий?

Найчастіше в прокаті можна почути питання: "якої фірми у вас лижі", вважаючи, що відома фірма поганого не запропонує. І помиляються. Погані лижі вміють робити все. Справа не в назві фірми, а в порядності пункту прокату лиж. Якість лиж, кількість відкатаних сезонів, частота обслуговування - це все залежить від професіоналізму і якості бази по обслуговуванню гірських лиж. У нашому прокаті лижі середнього рівня, вони проходять щорічну підготовку до сезону, за бажанням клієнта, можливо спеціальна підготовка до важливої поїздки.

На жаль, під час видачі лиж і сноубордів в прокат, ми змушені брати заставу (документ і гроші), але інакше пункт прокату не отримує своє майно в повному обсязі. Коли ви приїжджаєте в якусь європейську країну, про заставу не йде мова - достатньо адреси готелю і копії паспорта, але, якщо ви вирішите не повернути обладнання назад або не оплатити прокат, то вами займуться правоохоронні органи і змусять вас платити по всіх рахунках . У нашій країні таке неможливо, і ми захищаємо свій інвентар своїми силами. Тому просимо вас з розумінням поставитися до таких незручностей.

Багато хто цікавиться, навіщо, крім документа, доводиться в заставу залишати гроші. Це депозит на випадок пошкодження гірськолижного інвентарю. Найчастіше це просто нагадування лижнику, що він відповідає за пошкодження, і не варто дозволяти собі зайвого.

Звідси висновок: ретельно оглядайте інвентар, який берете в прокат на предмет пошкоджень. Хоча ми ретельно оглядаємо гірськолижний інвентар на предмет пошкоджень, всеж таки зайва пара очей не завадить.

Звичайно, на курортах теж є прокат і вельми якісний з хорошими цінами. Наш прокат повинен запропонувати щось привабливе, щоб ви погодилися везти лижі з собою, а не брати їх в прокат на місці. Якщо ви їдете на курорт, то, прибувши на місце, вам немає необхідності витрачати час на підбір гірськолижного інвентарю (а якщо ви приїхали всією родиною, то часу знадобиться дуже багато), часто черевики не повністю сухі, канти можуть бути не заточені. Коли прокат підбирається до поїздки, можна вибрати найякісніший інвентар, за вашим бажанням можна заточити канти більш якісно, черевики будуть підібрані ідеально по вашим ногам. Якщо курорт знаходиться в Києві, черга в прокаті на вихідних там гарантована не тільки на видачу, а й на прийом, при цьому видається гірськолижне обладнання погодинно і час в черзі також оплачується вами. У нашому прокаті гірських лиж оплата вважається за цілий день, а ціна нижча, ніж на схилі за 2 години, при цьому обслуговування швидке, а підбір якісний.