Прокат дитячих сноубордів в магазині Велопарк.

Вашій дитині 6-7 років і у нього з'явилося бажання спробувати себе в катанні на сноуборді. В сучасних прокатах є шірокий вибір сноубордів, але зазвичай найменший борд - 135 - 140 см. Найчастіше батьки чують відмовку, мовляв, спробуйте спочатку на лижах - там маленьких розмірів більш ніж достатньо, але Ваша дитина мріє про борд ..

Можна пошукати дитячі сноуборди вживані в інтернеті. Але найчастіше там пропонують пластикові бутафорські дошки з сумнівними кріпленнями під звичайні черевики. Такий варіант може відразу відбити будь-яке бажання кататися, оскільки такий борд погано керується і майже не ковзає.

Дитячі сноуборди для нашого прокату замовляються на заводі Elan. Такі борди відносяться до прокатної серії, а це означає, що у них посилені канти, дерев'яний сердечник і антивандальна поверхня. Словом, у такого борда тільки розмір дитячий, якість цілком доросла.

Якщо ви вирішили взяти в прокат сноуборд для дитини в нашому прокатному пункті, будьте впевнені, що дитина відчує те, що відчуває дорослий сноубордист і це може стати захопленням на все життя.

На фото 6 - річна дівчинка на нашому борді Elan 115 cм, черевики 34 розміру.