Pride - вітчизняний велосипедний бренд. Історія.

Велосипедний бренд Pride з'явився на світ у 2006 році, коли група ентузіастів з Харкова вирішила розробити невелику лінійку дитячих велосипедів. Тоді в Україні для дітей можна було знайти або дешеві неякісні велосипеди, або дуже дорогі байки відомих виробників. Покупці оцінили роботу дизайнерів, якість і доступну ціну цих велосипедів, і вже незабаром під маркою Pride з'являється серія велосипедів для жінок, гірські і підліткові велосипеди. З тих пір купити велосипед Pride стає можливим в будь-якій точці України. Велосипеди полюбилися українцям, а дилерська мережа розрослася до загальнонаціонального маштабу. Дуже швидко бренд Pride стає синонімом слова "якість".

Всі ми пам'ятаємо страшний 2014 рік, коли було завдано удару не тільки по бізнесу, під питання було поставлено виживання країни. У багатьох тоді опускалися руки, але, як то кажуть, те, що не вбиває, робить нас сильнішими. Тоді керівництво Велопланета (назва компанії, яка розробила бренд Pride) не опустила рук, не скоротив штат співробітників, а, вивчивши ринок, прийняло рішення розширити лінійку велосипедів, розвиваючись в дусі найпередовіших всесвітньо відомих брендів.

З появою найнеров в колекціях провідних виробників, Pride відразу пропонує покупцям свої моделі-і знову успіх, так само вдало ринок прийняв і велосипеди на колесах 27,5 ". Тепер стало зрозуміло, що досвідченим розробникам Велопланета боятися нічого: все, що вони роблять виходить вдало-провальних моделей немає, все продається за півсезону. Деякі моделі викуповуються повністю за попереднім замовленням.

З входженням в моду турінгових, шосейних, циклокросовий велосипедів, Pride стає культовою маркою, велосипедист на шосейному Pride-це вже ознака хіпстерства. У сучасній лінійці велосипедів Pride є складні, шосейні, гірські велосипеди, Фет байки, велосипеди на планетарних втулках.

Сьогодні велосипеди Pride сміливо борються за покупця з таким важкоатлетами, як Trek і Cannondale, не уступаючи їм в деяких категоріях, з огляду на специфіку українського ринку.

Купити велосипед Pride стало не тільки модно, а й вигідно, адже велосипеди укомплектовані компонентами таких монстрів, як Shimano, Sram, Tektro і ін., А ціни дуже доступні.

Замовити велосипед Pride можна в магазині Велопарк з безкоштовною доставкою по Україні.