Прокат лиж 2020 в магазині "Велопарк".

Настає чергова зима з усіма принадами: Новим Роком, зимовими канікулами, снігом і катанням на лижах. Ми з хвилюванням чекаємо холодів і першого снігу, адже попереду той прекрасний зимовий відпочинок, який всіх нас повертає в дитинство.

Черговий гірськолижний сезон для нашого магазину Велопарк став ювілейним-15. Зараз страшно дивитися на ті лижі, які ми здавали в прокат на зорі нашої діяльності. Геометрія тих лиж була карвінгова і цього було достатньо для споживача початку 2000-х років. За 15 років виробники гірських лиж докорінно змінили своє ставлення до бізнесу прокату лиж. З'явилися гірські лижі прокатної категорії з посиленим кантом, потовщеним скользяком і спеціальною антивандальною поверхнею лижі.

Цього року наших клієнтів чекає нове поповнення асортименту прокату гірських лиж та черевиків. Для прокату ми використовуємо тільки нові лижі, які, по закінченню декількох сезонів, продаємо нашим колегам, які вважають за краще прокатне спорядження вживане. Сильно зношений прокат не тільки псує якість відпочинку, а й небезпечне для здоров'я. Якщо кант сточен до стану тонкої нитки, то ця частина лижі вже знаходиться під загрозою поломки, а на швидкості може призвести до трагічних наслідків. Поверхня, що ковзає також має критичний знос. Поверхня, що ковзає-це не просто площина, на ній присутні борозди, які запобігають залипанню лижі на снігу. Без цих борозд лижа втратить колишню швидкість, навіть якщо вона змащена.

Основою нашого прокату є лижі німецького виробника Volkl і словенського Elan. Volkl RTM і Elan Exar, на мій погляд, кращі прокатні лижі среднеценовой категорії. За багато років ці лижі отримали чудові відгуки, а при грамотній підготовці до катання, вони не відрізняються від тих лиж, які ми рекомендуємо до покупки.

Кілька років ми надавали послугу «VIP прокат», тобто лижі вищої категорії, прокат яких в 2 рази дорожче. На жаль, навіть більш висока вартість не виправдала вкладень, всі ці лижі зносилися до стану некондиції. Зараз умови такого прокату переглядаються, можливо в подальшому ми підшукаємо більш витривалі лижі топ рівня.

Особливу увагу ми приділяємо дитячому прокату. Перші в житті лижі можуть як стимулювати маленького лижника до розвитку навичок катання, так і відбити бажання займатися цим на все життя. Дитячі лижі повинні бути швидкими, добре керованими і обов'язково привабливими. Для дітей ми пропонуємо, в основному, Elan-прокатні лижі з антивандальним покриттям і барвистим дизайном. На лижах встановлені розсувні кріплення з точним регулюванням ваги дитини. Хочу зауважити, що розмір лиж необхідно вибирати відповідно до рекомендацій виробника, а не за принципом «чим менше, тим краще». Треба пам'ятати, що короткі лижі мають меншу жорсткістю і розраховані на меншу вагу, якщо лижі менше, ніж потрібно за каталогом, вони будуть некерованими і повільними, до прогресу в катанні це не призведе.

Гірськолижні черевики для нашого прокату ми закуповуємо італійської фірми Dalbello. Цей бренд надає прекрасні комфортні черевики як для дорослих, так і для дітей. Прокатний варіант-це теплі і комфортні черевики, в яких без проблем можна кататися цілий день без шкоди для здоров'я. У прокаті є всі розміри, в тому числі гігантські.

Наш прокат постійно розвивається, поповнюється новими комплектами, адже в умовах жорсткої конкуренції ми зобов'язані бути кращими.