Велосипедні насоси.

Здавалося б, що може бути простіше велосипедного насоса? Однак час не стоїть на місці і різноманітність асортименту навіть такого простого пристосування зіб'є з толку непідготовленого покупця.

Найдешевший велосипедний ручний насос зроблений із пластику, завдяки чому він легкий і простий, а надійність його анітрохи не страждає від простоти. Качати камеру таким насосом легко, а якщо головка насоса не підходить до штуцера камери, гумка всередині головки перевертається, і насос готовий до роботи, саме тому купити необхідно саме такий універсальний варіант, в цьому Вам допоможе наш магазин "Велопарк" в Києві.

Насос Comanche 09 вже з металевим корпусом, а Comanche 91 з металевим корпусом і манометром.

Наступна група насосів йде з приставкою "міні". Насос Comanche 93 не тільки маленького розміру, але і телескопічний (всередині ручки знаходиться додатковий поршень). Крім того, у цього насоса є перемикач виду штуцера. Comanche 92 мінінасос двухходовий (насос качає в обох напрямках). Насос Comanche 23D не просто міні, він короткий, двох-ходовий, з манометром і універсальним клапаном (немає необхідності перемикати клапан під необхідний штуцер). Comanche 7M міні велонасос зі шлангом і універсальним клапаном.

Як бачите, розібратися непросто, але можна бути впевненим в одному-всі насоси високої якості, і що б ви не вибрали в нашому магазині, він буде служити довго. Купити велосипедний ручний насос можна безпосередньо в магазині або замовити доставку. Доставка в Києві безкоштовна, а в регіони висилаємо будь-якими службами доставки.