Велосипеди в магазині "Велопарк".

Магазин "Велопарк" відкрився в Києві в 2003 вибравши, як основний напрямок своєї діяльності продаж велосипедів, а також аксесуарів та комплектуючих до них. Всі ці роки ми шукали кращі бренди, де б поєднувалися висока якість і доступна ціна. Перший рік своєї роботи ми шукали цю золоту середину серед велосипедних брендів, які своїм пріоритетом у виробництві велосипедів ставили низьку вартість, не особливо дбаючи про якість двоколісних транспортних засобів. Це призвело до того, що гарантійний ремонт став занадто обтяжливою ношею для магазину, не кажучи вже про іміджеві втрати. Таким чином, ми стали продавати велосипеди тільки тих виробників, в порядності яких ми впевнені. Першим велосипедним брендом, який представляє недорогі, але якісні велосипеди був Bgm (зараз перейменований в Vnv, а потім в Vnc). До сих пір на вулицях Києва можна побачити найпопулярніші моделі велосипедів цього виробника Sirius і Mirage. На той час це був прорив у виробництві якісних велосипедів, і, при досить широкому виборі велосипедів, ці 2 моделі кілька років були бестселерами.

У 2007 році фірма, яка виробляє Bgm стала офіційним представником компанії Bergamont в Україні. Цей елітарний німецький бренд мав великий успіх на українському ринку. Велосипеди Bergamont з самого початку були еталоном якості і справедливої ціни.

Трохи пізніше в Києві з'явилися велосипеди Trek і Gary Fisher, які були іконою стилю і здавалися недосяжними для вітчизняних велосипедистів, а й в цьому випадку вдале поєднання ціни, високої якості і яскравого дизайну, зробили велосипеди мегапопулярним в Україні.

Жодне змагання а ні в Україні а ні за її межами не проводиться без велосипедів Giant. Цей бренд нас також зацікавились-тепер їх теж можна побачити в нашому веломагазині.

Не можна забути про ще одного виробника велосипедів - про Comanche. Це кращий вітчизняний бренд, який намагається змагатися з великими європейськими велосипедними корпораціями - він також представлений в нашому магазині.

За багато років магазин "Велопарк" відібрав кращі світові велосипедні бренди і готовий задовольнити будь-якого покупця - у нас є велосипеди на будь-який смак і гаманець. У нас немає тільки неякісних велосипедів.

Ласкаво просимо в магазин "Велопарк".