Велопарк. Київський інтернет магазин.

Як розвивався бренд Велопарк? З якими компаніями ми співпрацюємо? Які товари можна зустріти серед асортименту нашого інтернет магазину? Саме тут найцікавіші факти з історії бренду!

Український інтернет магазин Велопарк, що знаходиться в місті Києві за адресою вул. Градинська, 3 почав свою роботу в 2013 році і всього за кілька років встиг завоювати велику кількість своїх постійних клієнтів.

Велопарк - інтернет-магазин для любителів активного відпочинку, спорту, подорожей і туризму. Ми не з чуток знайомі з альпінізмом, походами, гірськолижним спортом, фітнесом та іншими видами активного проведення часу, адже розуміємо, наскільки важливі, а головне, корисні заняття спортом, а також ведення активного способу життя.

А піку своєї популярності інтернет магазин Велопарк досяг завдяки широкому асортименту товарів, що швидко знаходять своїх власників. До нас регулярно звертаються фанати зимового спорту, туристи, любителі і професіонали велоспорту, а також батьки, що виховують маленьких і великих спортсменів. Серед нашої продукції Ви зможете побачити навіть деталі для Вашого хобі і вибрати самі унікальні і в той же час практичні подарунки.

Велопарк - це Український роздрібний імпортер на внутрішніх ринках різних Європейських, Австралійських та Американських брендів товарів для подорожей, спорту та активного відпочинку для всієї родини. Ми не шкодували коштів і часу на поліпшення сайту і рівня консультацій. Гарне обслуговування вимагає вкладень, тому ми відмовилися від цінової боротьби і демпінгу. У перші роки було важко вистояти серед маси інтернет-магазинів «одноденок», які крім зниженою ціни не могли запропонувати ні якісного сервісу, ні гарантій. Як ми і очікували, наші зусилля оцінили покупці, що дало нам можливість розвиватися! Наш магазин співпрацює з такими брендами, як Trek, Bergamont, Giant, Comanche, Vnv, Ranger, а також Elan і багатьма іншими. Навіть за кордоном нашої країни Велопарк зарекомендував себе як надійний і якісний бренд, адже інтернет магазин працює згідно пунктів Закону України «Про захист прав споживачів».

Постійно удосконалюючи свої матеріали, використовуючи інноваційні технології, Велопарк швидко завоював популярність серед професіоналів і любителів активного способу життя будь-якого віку і соціального статусу. Неодноразові перемоги спортсменів (особливо в велоспорті і в гірськолижних змаганнях) використовуючи продукція компанії, підтверджують, що з Велопарком Вам не залишається більше нічого, як тільки підкоряти будь-які вершини.