«Бергамонт» - велосипед для будь-яких доріг.

Кросові велосипеди Вergamont, які часто називають гібридами, є спадкоємцями гірських і шосейних байків. Зберігши всі переваги МТВ, кроси здатні розвивати більш високу швидкість, ніж їхні прабатьки. У шосейних же вони запозичили 28-ми дюймові колеса. Маневрений і стійкий на бездоріжжі, а також швидкий на твердих покриттях велосипед-гібрид -і деальне рішення для велотуризму у всіх його проявах. Ще яскравіше універсальність лінійки підкреслює можливість установки крил і багажника.

Якщо ви плануєте купити велосипед в Києві для комфортного переміщення по місту і за його межами, віддайте перевагу байку з цієї серії. Тим більше що тут є з чого вибрати. Представлені у нас спортивні кросові велосипеди Вergamont, а саме моделі 2020 року, відрізняються один від одного не тільки ціною, але і рівнем обладнання, ступенем оснащеності, а також поділом на чоловічі і жіночі моделі.

Серія Helix

  • Helix 2 Gent. Велосипеди початкового рівня. Тим не менш, вони володіють всім необхідним навісним обладнанням від відомих виробників. Зокрема: трансмісією Shimano, амортизаційної вилкою Suntour і ободнимі гальмами Tektro.
  • Helix 4 Gent. Цей дорожній велосипед підкорює серця! Він гарантує виключно приємні емоції, завдяки наявності надійного і високоякісного навісного обладнання.
  • Helix 7 Gent. Ідеально підійде для шанувальників велотуризму. Модель має легку міцну раму, а також укомплектована трансмісійною системою японського бренду Shimano, 63-міліметрової пружинно-масляною амортизаційної вилкою і гідравлічними дисковими гальмами.

Ці та інші універсальні велосипеди 2020 роки ви можете купити в нашому інтернет-магазині «Велопарк». Кожен велосипед «Бергамонт» вдало поєднує в собі зручність конструкції і практичність гірського Велобайка з повсякденним міським комфортом.