Сітібайки Вergamont - в ритмі великого міста.

Для нового сезону німецька компанія Вergamont підготувала прості, але в той же час функціональні міські велосипеди на кожен день, які дозволять велолюбителям швидше дістатися до роботи чи університету, а так само відмінно провести вільний час у вихідні дні, навіть в Києві. Велосипеди «Бергамонт»  - Стильні моделі для повсякденної їзди, особливо це відноситься до моделей 2018 року.

Міський велосипед, або city bikes-відмінний вибір для тих, хто вважає за краще шаленим гонок і небезпечного слалому комфортні прогулянки тихими вуличками і парковими алеями. Оскільки такі велосипеди спочатку розроблялися для далеких поїздок по самому різному рельєфу, вони відрізняються багатофункціональністю, об'єднуючи характеристики маунтінбайков і класичних моделей для їзди в межах міста.

Купити міський велосипед Вergamont - значить отримати комфортний і безпечний транспорт. Інженери німецької компанії постійно вдосконалюють зовнішній вигляд і технічне оснащення своїх байків, створюючи добре обладнані і стильні моделі.

Міські серії Сітібайки Вergamont

Найвища якість, зручність, надійність і прекрасний зовнішній вигляд - всі ці принципи знайшли відображення в міських серіях велосипедів «Бергамонт»: Summerville, Horizon, Belami.

  • Серія Horizon - це чудові хардтейли, які доповнені всім необхідним для повсякденної їзди. На таких Сітібайках можна кататися коли завгодно і де завгодно!
  • Серія Summerville - модні європейські велосипеди в ретро-стилі з сучасним обладнанням. Це прекрасний вибір для міського жителя, якому не потрібні максимальні характеристики і якого, в першу чергу, цікавить зручність, практичність і стиль. Для безпечної їзди кожен велосипед Summerville оснащений заднім педальним гальмом, а також, в залежності від моделі, інтегрованим у втулку Роллерними гальмами або переднім ободним гальмом типу V-brake.
  • Серія Belami - жіночі Велобайки з колесами 26 "та 28". Всі моделі, крім Belami Light N8 28 "Rigid, обладнані амортизаційними підсідельними штирами і вилками. Більш комфортна посадка забезпечується завдяки змінюваному куті виносу керма.

Велосипеди Вergamont в Києві в магазині «Велопарк».

Мрієте про велосипед для тривалих міських прогулянок? Купити його ви можете в нашому інтернет-магазині «Велопарк». Сітібайки «Бергамонт» стане вашим компаньйоном у поїздках по асфальтованих дорогах. Доставка в Києві безкоштовно!

Будьте в ритмі великого міста разом з Вergamont!