Сomanche - український дух свободи.

Українські гірські велосипеди Сomanche - це найкраще свідчення того, що вітчизняна компанія, при наявності бажання і певних можливостей, здатна створити продукцію, яка ні в чому не поступається іноземним аналогам. Кожна модель є яскравою демонстрацією кращих якостей гірського велосипеда. Серед основних його властивостей: надійність, прекрасна керованість, невибагливість і довговічність.

Якщо ви ще не встигли відчути всі принади їзди на велобайку Сomanche, не відкладайте покупку на потім! Встрибуйте в сідло залізного коня - і діліться найяскравішими враженнями!
Гірські велосипеди Сomanche користуються попитом завдяки хорошій якості при досить помірній вартості. Це ідеальний варіант для початківців велосипедистів, які планують купити свій перший гірський велосипед.

Найпопулярніші серії гірських велосипедів Сomanche

  • Comanche Prairie. Лінійка цих велосипедів являє собою поєднання високої якості і прийнятної ціни, за що і користується великою популярністю на вітчизняному ринку. У цьому році для виготовлення рами байків з даної серії був використаний HiTen. Дві труби рами мають каплеподібну аеродинамічну форму, а задні пір'я - слабко виражену S-подібну форму. Велосипеди укомплектовані амортизаційною вилкою RST.
  • Comanche Tomahawk- один з лідерів в своєму класі. Нові моделі Tomahawk відрізняються посиленим стиком рульової колонки і нижньої труби. Легка алюмінієва рама має знімне кріплення і володіє роз'ємом для установки заднього дискового гальма. Всі велобайки з цієї лінійки укомплектовані механікою Shimano Acera. Модельний ряд гірських велосипедів українського бренду постійно розширюється і оновлюється. Це дає можливість впевнено заявляти, що історія марки Сomanche тільки починається.

Сomanche - велосипед, який ви точно полюбите!

Наш інтернет-магазин здійснює продаж велосипедів Сomanche як в Києві, так і за його межами. Якщо ви новачок в велоспорті, і хочете спробувати свої сили на гірському байці відмінної якості, уважно придивіться до представлених на цій сторінці моделей, саме час купити велосипед Comanche.

Купіть велосипед Сomanche - він виправдає всі ваші очікування!