Гірські велосипеди Pride.

Колекція гірських велосипедів Pride побудована дуже грамотно, як і належить солідному європейському бренду.

Є 4 категорії гірських велосипедів, які чітко розбиті по ціновим та цільовим групам:

  • Pride Marvel
  • Pride ROCKSTEADY
  • Pride Savage
  • Pride Rebel

Pride Marvel бюджетна категорія велосипедів для початківців. Ціна його дозволяє купити велосипед просто на пробу. Велосипеди прості, з мінімальною кількістю швидкостей, але з прекрасним вибором. Тут є велосипеди як на 26 колесах, так і на 27,5 ", є навіть найнери. Дизайн велосипедів різноманітний і задовільнить смаки найвибагливіших покупців.

Pride ROCKSTEADY може здатися не зовсім зрозумілою моделлю, адже сталеві рами - це більше для дешевих марок велосипедів, та й гірський велосипед з жорсткою вилкою також виглядає незвично для сучасного MTB. Однак велосипед має успіх серед хіпстерів, оскільки саме вони люблять все незвичайне. Такий велосипед прекрасний супутник хіпстерского життя, де покатушки не головне, а стиль - це все. Так ось стильності цього велосипеду не позичати. Може, швидкість і не його коник, але посадка у нього зручна, хід м'який, а ціна дуже приваблива.

Pride Savage представник модної течії 27+. Такий велосипед відрізняється широкими покришками і збільшеним ходом вилки. Призначення його-покатушки на жорсткому бездоріжжі. Хід його буде дуже м'яким, а накат ні з чим не можна порівняти. До речі, як описують його користувачі, навіть на шосе швидкість вражає.

Pride Rebel велосипеди сімейства найнеров, де немає бюджетних моделей, а верхні моделі отримали вилки RockShox. Дуже сміливе конструкційне рішення і доступна ціна. Позашляховик на всі часи.

Купити велосипед гірський Pride можна в нашому магазині Велопарк, замовити велосипед через сайт або зателефонувавши.

Безкоштовна доставка велосипедів по всій Україні.