Гірські лижі в Києві.

Магазин Велопарк продає гірські лижі різноманітних брендів світової лижної індустрії, що випускають спортивні товари та інвентар створений за останнім сучасним і унікальним технологіям за рахунок особливого моделювання та інших характеристик, а головне за доступною ціною, найкращої якості і стильного дизайну, і все це Ви можете купити в Україны. Відвідайте каталог Гірські лижі на нашому сайті або зверніться на пряму до наших висококваліфікованих фахівцыв в Києві, які допоможуть підібрати гірськолижне спорядження для початківців лижників і для професіоналів в лижному катанні. Подивитися, вибрати і купити в Україні якісні лижі світових брендів, дає можливість інтернет магазин Велопарк. Серед безлічі гірськолижних брендів магазин Велопарк багато років співпрацює зі словенською фірмою Elan. Це надійний партнер, який завжди сповнений нових ідей, прогнозуємо і якісно підтримує свої продукти.

Колекція Elan 2019-2020.

У цьому році фірма Elan представила сбаллансованы і зрозумілі споживачеві групи лиж, розбитих за призначенням і рівнем підготовки лижника. Чоловіча колекція розбита на 4 групи:

  • All mountain
  • Race
  • Freeride
  • Touring

Touring-лижі для заняття скі туром, тобто підйом, а не спуск на лижах. Цей вид відпочинку надзвичайно популярний в світі і навіть набирає популярність в Україні, але не настільки він популярний у нас, щоб можна було піти в магазин і купити відповідне спорядження, як це відбувається, скажімо в Австрії. Любителі цієї гірськолижної дисципліни або роблять попередні замовлення в наших магазинах, або купують за кордоном. Тому такі лижі майже не завозяться в Україну.

Любителів Freeride в Україні значно більше. Цей стиль катання давно став модним у нас в країні, і вже навіть є місце збору всіх українських фрі райдерів-Драгобрат, де на ратраку можна виїхати на широкі простори позатрасового катання. Однак Elan не є флагманом серед виробників фрі райдова лиж. Фрі райдова лінійка Elan має прекрасний діапазон моделей, розрахованих на різний сніг і стиль катання, але фрі райдери звикли довіряти фірмам які спеціалізуються на лижах цього класу, або купують лижі по-дешевці, так би мовити, на пробу.

Решта 2 категорії All Mountain і Race найбільше цікавлять українського покупця.

Race-лижі для спортсменів або фанатів цього виду спорту, які хочуть відчувати те саме, що спортсмен на трасі. У свою чергу ця група лиж розбита Precision-спортивні лижі (SLX-для слалому, GSX-для слалому гіганта) і World Cup-зроблені з урахуванням вимог FIS. Precision отримали кріплення Fussion - комфортні з швидким регулюванням під розмір черевика і у цих лиж широка розмірна сітка. Лижі Race обладнані платформами, а кріплення врізаються жорсткостю, розміри таких лиж прив'язані до вимог FIS.

Найбільший інтерес для нас представляють лижі класу All Mountain. Сама назва говорить про універсальність таких лиж. В ідеалі на різні схили бажано мати різні лижі, але можна купити лижі універсальні і впевнено себе почувати на будь-якому схилі. Для ідеально відратратраченого схилу кращий вибір-Amphibio. Цей клас лиж відкрив нову віху в розвиток компанію, коли була відкрита нова технологія Rocker Camber і лижа стала ассимметричного. Лижі Amphibio увібрали в себе всі новітні досягнення компанії, а геометрія цієї моделі класична, яка ідеально нарізає повороти на добре підготовлених схилах. Основою конструкції такої лижі є дерево-воно робить лижу живою, енергійною при відстрілі, але для міці їй не вистачало б підсилювальної пластини. У бюджетній моделі Amphibio 12С-це карбонова пластина, в більш старших-титаналова.

Сама багатостраждальна лінійка-це позашляховики. В цьому році вони отримали нову назву Wingman. З появою такого класу лиж в колекціях відомих виробників здавалося, що вони витіснять класичні карвінгові, але ці лижі не змогли бути однаково хороші як на цілині, так і на підготовлених схилах. А виробники позиціонували їх саме так. Ці лижі спочатку розрослися до окремого напрямку, потім їх поєднали з класичним карвінгом, але тепер вони зайняли свою нішу і отримали нову назву.

Для чого призначені і чому я рекомендую купити лижі Elan Wingman? У минулому році по всій Європі пройшли сильні снігопади, і, як не намагалися працівники схилів, траси не були сильно утрамбовані. Це призвело до того, що кожен поворот на вельветі був ні різким як зазвичай, лижі провалювалися, а через пару годин схил перетворювався в місиво і катання не приносило задоволення. Однак були люди, які не відчували дискомфорту, а каталися спокійно, як ні в чому не бувало. Це були володарі тих самих позашляховиків. Завдяки збільшеній площі ковзної поверхні, лижі залишалися на поверхні там, де класичні карвінг "заривалися". З тих пір я став великим шанувальником позашляховиків.

Сподіваюся, мені вдалося пролити світло на колекцію 2019-2020. Найпопулярніші моделі лиж можна купити в нашому магазині.