Гірськолижна продукція Elan: переваги та особливості

Щоб катання на лижах чи сноуборді приносило виключно задоволення, потрібно вибрати якісну екіпіровку. Багато досвідчених спортсменів і любителів воліють гірськолижну продукцію бренду Elan. Чому ж цей бренд став таким популярним і що відрізняє його від конкурентів? Відповіді на всі питання представлені нижче. А придбати оригінальні лижі Elan без переплат можна у нас!

Бренд Elan - європейська якість за прийнятною ціною

Elan - один з провідних європейських виробників продукції для гірськолижного туризму і професійного спорту. Компанія виникла в далекому 1945 році і вже через кілька років стала однією з найбільш популярних у всьому світі. На даний момент частина виробничих потужностей знаходиться в Словенії, а інша - в Австрії. Асортимент постійно розширюється і вдосконалюється. При виробництві лиж і черевиків Elan використовуються інноваційні технології, а також кращі матеріали сучасності.

Переваги гірськолижної продукції Elan

Головними перевагами лиж і черевиків бренду Elan є: екологічність, технологічний підхід до процесу виготовлення, а також прогресивний дизайн. Виробник несе повну відповідальність за якість своєї продукції, а також за безпеку покупців. На кожну модель лиж Elan надається тривала гарантія.

На сьогоднішній день Elan - єдиний виробник лиж, який відповідає всім вимогам загальноприйнятого екологічного стандарту «ISO 14001». Відмінними рисами бренду є:

 • конструкція лиж «Monoblock» - запорука високої торсіонної жорсткості і надійності;
 • технологія «Amphibio» - симбіоз Рокер + Прогин в одній парі лиж, що гарантує високу швидкість і максимальну безпеку їзди;
 • кріплення з підвищеною жорсткістю «Fusion», вмонтований безпосередньо в лижу, а не на неї;
 • технологія «Waveflex», що поліпшує керованість лиж і в довгих, і в коротких дугах;
 • неперевершений дизайн лиж, розроблений легендарною PORSCHE Designs Studio.

Крім цього фірма Elan випускає дуже зручні черевики для лиж та сноуборду. Взуття має неперевершені ортопедичними властивостями і створюється з урахуванням фізіологічних особливостей жіночої / чоловічої стопи. Вона ідеально сумісна з лижами і сноубордами Elan, оснащена надійними кріпленнями і жорсткою, безпечною підошвою.

Модельний ряд лиж і черевик Elan

Найбільш універсальною вважається серія аматорських лиж RACE. Відмінною рисою лінійки є чітко розрізнена форма правої і лівої лиж. У серію увійшли наступні моделі:

 • SLX TeamP late - підліткові лижі для слалому (підходять як для тренувань, так і для змагань);
 • SL FIS Plate - професійні лижі для слалому, потужні і різкі, відмінно вриваються в схил і тримаються на льоду;
 • SLX FIS Plate - лижі для користувачів з вагою вище середнього (для новачків і любителів);
 • GSX Master Plate - лижі для катання на екстремально високих швидкостях.

Серія Amphibio привертає елегантним зовнішнім виглядом і ергономічною формою. До неї увійшли моделі:

 • 82 XTi - універсальні лижі, які підходять для активного швидкісного катання по очищеним схилах;
 • 78 Ti і 78 - експертні лижі для аматорського катання при різних погодних умовах;
 • 10 Fusion - професійні лижі, призначені для їзди по очищеним схилах;
 • Amphibio 16 - експертні лижі для активної, швидкісної їзди по очищеним і підготовленим трасам.

Також в каталозі торгової марки Elan представлені лижі для жінок. Серед них слід відзначити модель Insomnia, яка відрізняється мінімальною вагою. Для катання по спеціальним розчищених трасах підійде жіноча модель Elan Ilumina, яка гідно справляється як з вкритими льодом схилами, так і з засніженими ділянками. Ці лижі прості в управлінні, повністю виправдовують свою вартість ідеально збалансована конструкція.

Бренд Elan випускає гірські лижі і взуття для дітей. Дитяча серія представлена моделями: Maxx QT 110-120 + EL, Maxx QT 70-100 + EL, Sky QT 70-100 + EL. Всі 3 моделі відрізняються легкістю і високою керованістю, що спростить новачковам процес освоєння техніки. А яскрава, барвиста забарвлена гама буде залучати дитину в процесі їзди.

Де замовити продукцію Elan?

Щоб оцінити всі переваги гірськолижної екіпіровки Elan, поспішайте придбати її у нас за найвигіднішими цінами. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант під будь-які переваги і побажання. Організуємо оперативну доставку по всій країні. У нашому магазині регулярно проводяться акції та знижки, що дозволяють непогано заощадити. З лижами і черевиками Elan ваш відпочинок на гірськолижному курорті стане незабутнім!