Вergamont - надійні байки для юних райдерів.

Діти і підлітки завжди хочуть виглядати як дорослі. І німецька компанія Вergamont дарує їм такий шанс! Велосипеди для дітей є зменшеними копіями дорослих байків. При цьому вони мають більш яскравий дизайн і розроблені спеціально для початківців велосипедистів.

Дитячі моделі велосипедів Вergamont.

Дитячі Велобайки від німецького виробника-це поєднання відмінної якості і підвищеної надійності, що робить моделі для юних райдерів безпечними і довговічними.

Bergamont Revox ATB. Дана лінійка велосипедів випускається на колесах 26 " і 24". Як ви помітили, раніше дорослий стандарт 26, перекочував в дитячий відділ. Тепер наші діти вже в 7 років можуть купити велосипед як дря дитини, при цьому виростаючи, досить піднімати підсідельний штир і не треба виставляти велосипед на продаж для покупки більш дорослої моделі. Ці велосипеди обладнані всім необхідним: в комплекті є підніжка, крила, генератор в передньому колесі і електроосвітлення. Це велосипед для дітей європейського стилю, де в велосипеді передбачені опції на всі випадки життя, та ще й комфортна посадка. Купити велосипед легко, замовивши його по телефону або залишивши замовлення на сайті.

Bergamont Revox 24 ". Справжній гірський велосипед для підлітка 8-12 років. Легка алюмінієва рама, передня амортизаційна вилка, система перемикання передач (7 швидкостей) -все це дозволить вашому чаду не відставати від старших товаришів в довгих поїздках. На такий байк можна сміливо покластися в будь-якій, навіть найбільш непередбачуваній ситуації. велосипед Revox 24 " обладнаний амортизаційною передньою вилкою і випускається в 2 варіантах (для дівчаток і для хлопчиків), а Revox 24 Light на жорсткій вилці і унісекс. Завдяки жорсткій передній вилці, велосипед Revox 24 " є найлегшим велосипедом в своєму класі.

Bergamont Bergamonster 20 ". Велосипеди для дітей 5-8 років з жорсткою алюмінієвою вилкою і 6-швидкісною трансмісією. Велосипед купити можна як для дівчинки, так і для хлопчика (є 2 кольори). Складно знайти легше дитячий велосипед на колесах 20 ". Для просунутих байкерів фірма придумала модель Bergamont Bergamonster 20 Plus. У цього монстра покришки шириною 2,6 ". Прохідність такого велосипеда просто зашкалює, а на рівній дорозі він йде плавно, як пливе по хвилях. Купити дитячий велосипед Bergamont Bergamonster 20 Plus за прийнятною ціною можна в магазині Велопарк.

Купити дитячий велосипед Bergamont в Києві.

Купити велосипед Bergamont ви можете через наш сайт зі зручною доставкою до вашого міста. Також ми запрошуємо вас в фірмовий магазин «Велопарк» в Києві.