Велосипеди Comanche

На сьогоднішній день Comanche - один з провідних виробників бюджетних велосипедів. Свою популярність в Україні велосипеди Comanche почали набувати з 1998 року, коли вони стали активно рекламуватися.
Успішно поєднуючи в собі відмінні технічні і ходові характеристики, надійні сучасні матеріали і невисоку вартість, велосипеди Comanche сьогодні є найкращим варіантом для нерозбещених велолюбителів, що вважають за краще якісну і комфортну техніку за доступною ціною.
Основною перевагою даних велосипедів крім доступної ціни є їх універсальність. На велосипедах Comanche можна комфортно пересуватися як по рівному асфальту, так і по бездоріжжю.

Велосипеди Comanche випускаються наступних типів:

  • гірські
  • шосейні
  • міські
  • кросові
  • Дитячі

Дуже популярними серед велосипедистів вважаються гірські велосипеди Comanche флагманського модельного ряду:Hurricane, Prairie, Ontario. Ці моделі велосипедів відрізняються інноваційними технологіями в сфері дизайну та ергономіки, а також високою якістю компонентів і зборки.
Розробники компанії створили також спеціальні моделі гірських велосипедів для жінок. Ці байки відрізняються більш легкою вагою, дуже комфортним сідлом, прекрасною механікою і широким вибором яскравих кольорів. Відзначимо, що модельний ряд гірських велосипедів даного бренду стрімко розширюється і постійно оновлюється.

Незважаючи на відносно невисоку вартість, у всіх відповідальних вузлах велосипедів (вилки, втулки коліс, трансмісії та ін.) застосовуються виключно якісні компоненти від кращих світових виробників. Тому можна стверджувати, що немаленька вага і досить простий дизайн цих велосипедів цілком окупається їх надійністю і прийнятною вартістю.

Для оснащення байків виробником закуповуються компоненти з нижньої і середньої лінійок обладнання. Цього цілком достатньо для бюджетних велосипедів. Рами для велосипедів даної марки виготовляються відомими заводами в Китаї і Тайвані, а для деяких моделей їх виготовляють японські заводи Fuji.
В цілому, велосипеди Comanche - це хороші європейські велосипеди по відмінним цінами для не дуже вимогливих велолюбителів.

Для новачків у справі велосипедного спорту, охочих випробувати свою витривалість на якісному гірському велосипеді COMANCHE - це ідеальний вибір.