Comanche-кращий український велосипедний бренд.

Більше двох десятиліть велосипеди від українського бренду Comanche користуються великою популярністю серед любителів велоспорту. Ці байки з'явилися на ринку спорт товарів і з 1998 року і вже встигли завоювати любов серед безлічі клієнтів нашого інтернет магазину Велопарк. Comanche стали одними з кращих байків і навіть увійшли в трійку лідерів на ринку, зайнявши власну нішу.

Конструкцію цих велосипедів більше мільйона разів перевіряли на міцність початківці гонщики, байки пройшли всілякі краш-тести і жорсткі умови експлуатації. Завдяки таким показникам якість і міцність Comanche ми з упевненістю можемо гарантувати.

Такий тип байків розрахований на початківців гонщиків, адже в різних моделях бренду Comanche виробник орієнтується насамперед на хорошу якість, але в той же час і бюджетні співвідношення. Такий підхід дозволяє здійснити Вашу мрію з приводу байка дуже швидко, а головне - обзавестися надійним транспортом.

Всі моделі бренду Comanche виготовляються з деталей компаній, які є світовими брендами - і це безумовно плюс, адже в одному велосипеді поєднуються елементи, що дозволяють досягти максимального комфорту і зручності під час руху і управління транспортом. Наприклад, рами байків цього бренду випускаються в Китаї, також вело транспорт там і комплектується. Манетки, перемикачі, касети виготовляються виробником Shimano, гальма випускає Tekro, вилки і шатуни - Suntour, а ось компанії SRAM і Novatek випускають для збірки Comanche касети і втулки.

Явною перевагою бренду Comanche є гарантія на міцність і довгостроковість, а ціна приємно порадує Вас, адже байки цього бренду відсотків на 20 дешевше закордонних аналогів і це ніяк не відображається на якості продукту. Comanche передбачають універсальні функції, що дозволяє використовувати такі велосипеди на дорогах і покриттях різної якості. Моделі цього бренду ідеально підійдуть для новачків у велоспорті. У нових зразках впроваджена гальмівна система, яка дозволяє ефективно виходити з різних екстрених ситуацій.

Ознайомитися з широким асортиментом моделей велосипедів Comanche Ви зможете всього за кілька хвилин на сторінках нашого інтернет магазину Велопарк. Українська компанія, що займається виробництвом байків цього бренду щорічно випускає нові моделі велотранспорту, що дозволяє їй займати більш значуще місце в спортивній індустрії.

Тому не пропустіть свій шанс придбати хороші байки за оптимальною ціною, адже зараз Ваша мрія близька, як ніколи.