Історія компанії Bergamont.

История компании Bergamont

Що ми знаємо про Гамбурзі? Це місто - порт, один з центрів світової торгівлі, найбільший столичний місто Європи, місто студентів і музикантів (саме тут починала свою кар'єру легендарна група Beatles). А ще тут люблять велосипеди. Велосипеди тут не просто транспорт або розвага. Місцевий ландшафт дозволяє проводити змагання з різних дисциплін велоспорту.

У 1993 році в центрі Гамбурга відкрилася веломайстерня, з якої незабаром вийшов бренд світового значення Bergamont. Велосипеди тут винаходять не конкретні люди - їх народжує Місто. Спочатку співробітники компанії випробовують нові моделі на брущатих вуличках Гамбурга, потім покатушки переходять на навколишні пагорби і, що виникають нові моделі, стають предметом розгляду в місцевому Технічному Університеті Гамбург - Гарбург (Тугга). Там рами перетворюються в комп'ютерні моделі і тестуються досвідченими фахівцями - це запорука міцності і довговічності велосипедів. Велосипед - це живий організм.

Не можна просто набором дорогих компонентів сконструювати велосипед, який стане вам хорошим і надійним другом. Саме народження велосипеда відбувається в надрах компанії Bergamont. Зроблені з любов'ю, кожна модель призначена для конкретної людини - менеджери компанії добре знають свого покупця.

Вперше велосипеди Bergamont з'явилися на українському ринку в 2004 році і відразу завоювали серця місцевих велолюбителів. Серед строкатих конкурентів ці німці виділялися строгим дизайном, даючи зрозуміти, що бренд чесний, при цьому цінова політика була вельми лояльна, а лінійка велосипедів продумана до дрібниць. У ті далекі роки велосипеди Bergamont ділилися на кілька класів (дитячі, гірські, кросові, шосейні), але кожна лінійка була насиченою, задовольняючи потреби будь-якого покупця.

Щороку приносив нові класи велосипедів, і сьогодні, для того щоб купити велосипед Bergamont, необхідна консультація класного фахівця. В асортименті Bergamont з'явилися електровелосипеди, ціклокросси, широкий ряд двухподвесов і інші.

Для переходу на більш високий рівень розвитку в 2017 році компанія увійшла в групу SCOTT Sports. Велосипеди Bergamont знайшли яскравий дизайн, а рами, виробленої на обладнанні SCOTT стали ще більш високого класу: з'явилися нові фрезеровані дропаути, гидролінія, захована в раму, кріплення дискових гальм виконане за технологією "постмаунт".

У Bergamont немає прохідних моделей, фірма не копіює лінійку своїх конкурентів. Якщо велосипед зроблений на світло, значить в ньому хтось потребує.

Bergamont - молода, стрімко розвивається фірма, для якої велосипед - релігія. Рекомендуємо Вам купити велосипед Bergamont і ви станете частиною дружної команди.