Bergamont чверть століття стрімкого розвитку.

Німецький бренд Bergamont був заснований в 1993 році. Починалося все з маленької майстерні для велосипедів, а зараз Bergamont вже близько 20 років займає лідируючі позиції на світовому ринку найбільших виробників велобайків. Компанія спеціалізується на випуску професійного класу велосипедів, а також моделей для досвідчених любителів велоспорту. Німецький бренд займається виробництвом круїзних, гірських, міських велосипедів, різних моделей великов для дітей, а також хардтейл-транспортів і велосипедів, що зовсім не передбачає наявність амортизаторів. Серед асортименту виробника Bergamont також можна зустріти представників електрокласса. Але все ж, основний упор бренду спрямований на розробку та проектування маунтенбайков, включаючи двухподвеси. Основну частину уваги тут приділяють конструкції і якості рам. Інженери виробництва продукції цього бренду створили комп'ютерний стенд, на якому роблять головні розрахунки для проектування певної моделі, імітуючи важкі умови і критичні ситуації. Далі випробувальним інститутом (EFBE) проводиться перевірка якості конструкції велосипедів.

Рами для велосипедів зварюються і поліруються тільки ручним способом, а їх покриття допомагає поліпшити технічні характеристики транспорту. Адже воно не сколюється навіть через кілька років активного користування велосипедом цього бренду, хіба якщо добряче вдарити об асфальтоване покриття або камінь. Але тоді на велосипедній рамі можуть з'явиться лише незначні подряпини.

Щоб зберегти високу якість виробництва велосипедів BERGAMONT рами покриваються спеціальною фарбою в шість шарів. В кінцевому підсумку поверхню виходить ударостійкоюй, через порошкове покриття. Збірка коліс і вибір комплектуючих точно відповідає затвердженим специфікаціям BERGAMONT.

Моделі Bergamont відрізняються високою міцністю і надійністю конструкції, а гайки і болти ні в якому разі не піддаються іржі.

Навіть якщо розглядати конструкцію самих бюджетних моделей від цього бренду, то користувачі ще жодного разу не скаржилися на появу люфту вилок, а довгостроковість гальмівних колодок гарантується.

На велосипеді Bergamont Ви можете навіть не бояться поїздок по бездоріжжю.

Стриманість зовнішнього вигляду, витривала і потужна конструкція, а також цей вид велосипедів характеризується прохідністю на будь-яких місцевостях. Велосипеди цього бренду можуть добре розганятися, а також відмінно тримати швидкість.

Серед широкого асортименту байків в інтернет магазиніVelopark ви зможете знайти будь-яку модель бренду Bergamont. Звертайтеся до консультантів нашого магазину і ми допоможемо здійснити Вашу маленьку мрію.